Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, miesiąc urodzenia zapisany dwucyfrowo + pierwsza mała litera imienia matki zapisana małą literą np. 8406p
×

AKTUALNE PROMOCJE
REKRUTACJA NA ROK AKADEMICKI 2019/2020

 

1. Promocja 0 zł wpisowego

Zapisując się na wybrany kierunek studiów I i II stopnia , zapłacisz 0 zł wpisowego! (oszczędzasz 400 zł). Aby skorzystać z promocji, należy złożyć dokumenty w Biurze Rekrutacji SAN w Skarżysku-Kamiennej.

UWAGA! Promocja jest ograniczona czasowo!!

2. Zniżka rodzinna

Zapisując się na studia razem z członkiem rodziny (obowiązuje pierwszy stopień pokrewieństwa), oszczędzasz przez jeden semestr 5% czesnego.

3 . Promocja „Studiuj z przyjaciółmi”

Studentom Społecznej Akademii Nauk przysługuje zniżka w czesnym za zarekomendowanie kandydatów na studia, którzy dokonają zapisu na studia I lub II stopnia lub jednolite magisterskie w rekrutacji na rok akademicki 2019/2020:

  • 200 zł za pierwszą osobę
  • 100 zł za każdą kolejną osobę
4. Promocja dla Maturzystów - 0 zł wpisowego i 0 zł opłaty rejestracyjnej

Maturzyści ze świadectwem dojrzałości wydanym dn. 4.07.2019r, są zwolnieni z opłaty rejestracyjnej i opłaty wpisowego, jeżeli dostarczą komplet wymaganych dokumentów do Biura Rekrutacji SAN w Sarżysku-Kamiennej do 10.07.2019r.

Maturzyści ze świadectwem dojrzałości wydanym dn. 11.09.2019r , są zwolnieni z opłaty rejestracyjnej i opłaty wpisowego, jeżeli dostarczą komplet wymaganych dokumentów do Biura Rekrutacji SAN w Sarżysku-Kamiennej do 17.09.2019r.

Oszczędzasz 500 zł !!!

5. Dla Absolwentów SAN 2019 - 0 zł wpisowego i 0 zł opłaty rejestracyjnej

Absolwenci Społecznej Akademii Nauk, którzy ukończyli studia I stopnia w roku 2018 i złożą dokumenty rekrutacyjne na wybrany kierunek studiów II stopnia w dniu obrony zwolnieni są z opłaty wpisowego (0 zł zamiast 400zł) oraz opłaty rejestracyjnej (0 zł zamiast 100zł)

Oszczędzasz 500 zł !!!

6. Promocja za płatność z góry za semestr/rok studiów

Studentowi Społecznej Akademii Nauk, który opłaci(do 25.09.2019 r.) w całości czesne za semestr studiów z góry, przysługuje jednorazowa zniżka w wysokości 50 zł. Studentowi Społecznej Akademii Nauk, który opłaci(do 25.09.2019 r.) w całości czesne za rok studiów z góry, przysługuje jednorazowa zniżka w wysokości 100 zł.

7. 50% za drugi kierunek studiów

Studiując równolegle dwa kierunki, za drugi zapłacisz tylko połowę czesnego!


Regulaminy promocji dostępne są w Biurach Rekrutacji. Wybrane zniżki nie łączą się.

Oferta Społecznej Akademii Nauk

           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!