Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, miesiąc urodzenia zapisany dwucyfrowo + pierwsza mała litera imienia matki zapisana małą literą np. 8406p
×

Blog podróżniczy – park miniatur Sabat Krajno

Ośrodek zamiejscowy Społecznej Akademii Nauk w Skarżysku-Kamiennej ma przyjemność poinformować o realizacji studenckiego projektu w zakresie promocji lokalnych atrakcji turystycznych - parku miniatur Sabat Krajno. Projekt wpisuje się w trend content marketingu i został przygotowany przez grupę studentów SAN w składzie: Michał Imiela, Daria Dulewicz, Martyna Frąckiewicz, Katarzyna Czapnik, Anna Makuch i Anna Zielińska pod kierunkiem dra Michała Turniaka i we współpracy z grupą warsztatową Akademia Storytellingu. Założeniem projektu jest ukazanie mieszkańcom zalet lokalnych atrakcji poprzez wykorzystanie dynamicznej, emocjonującej, dowcipnej i intelektualnej narracji w postaci bloga podróżniczego prowadzonego na portalu społecznościowym.

Z racji specyfiki oferty parku miniatur Sabat Krajno przygotowana relacja silnie nawiązuje do powieści “80 dni dookoła świata” w intrygujący sposób łącząc tradycję i nowoczesność.

Projekt jest całkowicie niekomercyjny i ogólnodostępny, realizowany dla dobra lokalnej społeczności. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji od dnia 13 listopada br. na fanpagu “Podróże przez czas i przestrzeń” w serwisie Facebook (dostępny bez logowania pod adresem: www.facebook.com/polska.czas.przestrzen).

Oferta Społecznej Akademii Nauk

           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach technicznych (informatyka) i kierunkach medycznych (fizjoterapia). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!